Liqui Moly Aditiv za hidropodizače (Hidrostosel Aditiv, 8345)
Liqui Moly Aditiv za hidropodizače je specijalizirani dodatak za motorno ulje, formuliran isključivo za rješavanje problema s bučnim hidrauličnim podizačima ventila. Glavna svrha ovog proizvoda je eliminirati karakteristično “klapanje” ili “tapkanje” koje se čuje iz motora.
Kako djeluje aditiv za hidropodizače?
Tijekom vremena, hidraulični podizači mogu postati začepljeni nakupljenim nečistoćama i naslagama, što sprječava pravilan protok ulja unutar njih. Kada podizač ne dobije dovoljnu količinu ulja, gubi svoju hidrauličnu funkciju i počinje stvarati buku.
Ovaj aditiv sadrži aktivne tvari koje čiste i oslobađaju začepljene kanale unutar podizača. Istovremeno, poboljšava podmazivanje i smanjuje trenje u području ventila, osiguravajući da podizači ponovno rade tiho i učinkovito.
Glavne prednosti
-
Uklanja buku iz motora: Uspješno eliminira tipično “tapkanje” hidropodizača.
-
Čisti unutrašnjost motora: Pomaže u uklanjanju naslaga iz osjetljivih dijelova razvoda ventila.
-
Poboljšava podmazivanje: Štiti hidropodizače i bregasto vratilo od habanja.
-
Jednostavna primjena: Može se dodati u motorno ulje u bilo kojem trenutku, ne samo tijekom izmjene ulja.
Način upotrebe
Jedno pakiranje od 300 ml dovoljno je za do 6 litara motornog ulja. Dodaje se izravno u toplo motorno ulje. Očekivani rezultat je postepeno smanjivanje, a zatim i potpuni nestanak buke u roku od 300 kilometara vožnje, ovisno o stupnju onečišćenja.
Aditiv je siguran za sve vrste motornih ulja i kompatibilan je s benzinskim i dizelskim motorima, uključujući one s turbopunjačem i katalizatorom.

STP StopSmoke Benzin 450ml
PIŠTOLJ ZA KARTUŠE - WURTH
MA-FRA MANIAC Iron Remover 1000ml
Set alata za provjeru razine kompresije, benzinski motori SONIC
Blatobran Golf V desni TopQuality
Cjelogodišnja guma za osobna vozila 185/60R14 HANKOOK Kinergy 4S2 H750
Ručica mjenjača SKODA FABIA II 2007-,ROOMSTER 2007- 5brzina
Nosač blatobrana Golf VI
Nosač mobitela sa bežičnim punjačem
Ruka brisača s metlicom AUDI A1 2010-2018 Sportback
Akumulator 40Ah/330A S4 (L+ Tanki polovi (japanska verzija)) BOSCH
Tekstilni tepih ALFA ROMEO Giulietta
Zadnji branik Renault Laguna II za lakiranje
Cjelogodišnja guma za osobna vozila 185/60R15 BARUM Quartaris 5
Čelična felga 16" ET39
''Osvježivač zraka SCENTED Bottle 8ml Bubble Gum
Brusni papir za poliranje farova 3M paket 50kom Hookit 75mm P500
Crijevo klime 8D1 260 710 F
Rasplinjač PWK 26
Ljetna guma za osobna vozila 225/60R17 CONTINENTAL UltraContact 99H
LIQUI MOLY Motor Protect 500ml 


Recenzije
Još nema recenzija.