Gyeon Q2M Glass 500 ml čistač prozora za brtvljenje: sredstvo za čišćenje za brzo, lako i učinkovito čišćenje svih staklenih površina.
Q²M Glass savršena je formulacija za brzo, lako i učinkovito čišćenje svih automobilskih staklenih površina. Uklanja masne ostatke i odmah ostavlja nejasnu površinu. Jednostavan za upotrebu i siguran za unutarnju upotrebu. Nježan je za sve materijale u unutrašnjosti kao što su koža, vinil ili alkantara.
Q²M Glass ne nanosite izravno na površinu, već na krpu od mikrovlakana pogodnu za čišćenje prozora. Može se koristiti na površinama od pleksiglasa ili polikarbonata, kao i na LCD ekranima ili monitorima.
Q²M staklo je nježno, a opet učinkovito. Uklanja prljavštinu, masne ostatke, pa čak i onečišćenje bez utjecaja na prethodno nanesene tekuće brisače ili keramičke zaštite. Suptilna aroma pojačava izvrsna svojstva proizvoda.
Potrošnja: 40 ml / automobil

NAUTIC CLEAN 01 AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN 5L
Zaštitna lajsna zadnjeg branika Astra J Hatchback
NAUTIC CLEAN 01 AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN 1L
'Žarulja H4 12V 60/55W STARLINE LONG LIFE (10kom)
NAUTIC CLEAN 17 TEAK STEP 1 1L
NAUTIC CLEAN 02 SCALING CLEANER 1L
SIKKENS Hardener P35 - Spori učvršćivač 1L
NAUTIC CLEAN CNX 1000 CERAMIC COAT 0,75L
Zaštitna lajsna zadnjeg branika Toyota Corolla Verso
Prednja maska Passat
Motor brisača prednji 4pin
NAUTIC CLEAN 18 TEAK STEP 2 1L
NAUTIC CLEAN 02 SCALING CLEANER 5L
NAUTIC CLEAN 09 UNIVERSAL CLEANING SHAMPOO 5L
Prednja maska Golf VI
Prednja maska Passat
Znak Passat
Zaštitna lajsna zadnjeg branika Škoda Roomster V
Prednja maska Golf VII GTi 


Recenzije
Još nema recenzija.