Auto Finesse Revive 250 ml trim dressing moderna je zaštita i revitalizator plastičnih i vinilnih dijelova automobila s hidrofobnim učinkom.
Izblijedjele plastične trake su stvar prošlosti s primjenom obloga za oblaganje Auto Finesse Revive. Auto Finesse Revive potamniva i vraća boju presvlaka, plastičnih i gumenih obloga, ostavljajući mekanu satensku površinu koja je suha na dodir, ali vlažna za oči.
Revive temelji se na najnovijoj silikonsko-polimernoj tehnologiji, s ciljem obnove i zaštite površine. Revive postavlja novi standard u liječenju plastike. Ovi silikonski polimeri štite plastiku od štetnog UV zračenja, odajući hidrofobna svojstva koja pomažu u odbijanju nepovoljnih vremenskih uvjeta.
Nakon upotrebe Revive-a, sve trake od plastike i gume ostavljaju potpuno novi dojam, postižući potpuno drugačiji vijek trajanja i učinke od konkurencije konvencionalnim proizvodima. Zbog toga je jedan od najpopularnijih revitalizatora za plastične dijelove.
Postupak upotrebe:
1) Najprije ispravno operite i odmastite plastične dijelove s APC Auto Finesse Verso
2) Ostavite da se osuši pravilno
3) Nanesite na površinu krpom od mikrovlakana ili aplikatorom od mikrofibre i ostavite da sazrijeva 20 minuta
4) Brisati višak proizvoda čistom stranom krpom
5) Ako su plastični dijelovi već znatno izblijedjeli, preporučujemo ponoviti aplikaciju Revive nakon 60 minuta
Napomena: Životni vijek programa Auto Finesse Revive može se značajno razlikovati ovisno o vrsti plastike. Dok na tvrdoj plastici, kao što su BMW, Audi, Volkswagen, itd., Razigrano ima vijek trajanja do 6 mjeseci, na mekim plastikama već označenim dobi, može trajati samo 4-6 tjedana. U slučaju opetovanog nanošenja, plastični se dijelovi njeguju i životni vijek im se znatno produžava, čak i uz meku plastiku. Trajnost također značajno utječe na način primjene i pripreme.

3M Brusni kotač Finesse-it 264L 32mm P2000 60kom
Metlice brisača 650 / 475mm BOSCH AEROTWIN
SHAD SH37 Top kofer silver
Rešetka branika Golf V srednja/crna
IZOLIR TRAKA CRNA TESLER 0,15mm X 18mm X 20m - WURTH (10kom)
Remen za teret Gurtna 7,5m x 50mm 5T bez natezača
Guma za skuter/moped 120/70-13 MICHELIN POWER PURE SC
FOLIATEC Boja za čeljusti kočnica - siva CIRCUIT GREY
Kamera za snimanje vožnje KENWOOD DRV-A601W, 4K,GPS,WDR,WiFi
Zadnji branik Clio II [2001-] Crni (s lajsnom)
Guma za Cross enduro guma 150/70-18 MITAS E09
Remen za teret Gurtna 06m x 50mm 5T ERGO 2
Pištolj za lakiranje DeVILBISS DV1 DIGITAL 1.2 B s posudom HVLP
Filter ulja
Pištolj za lakiranje SATAjet X5500 1.1 I HVLP DIGITAL
Guma za skuter/moped 120/70-15 PIRELLI ANGEL SCOOTER
Aku bušilica 18V BOSCH GSR 18V-60 FC FlexiClick (2x5Ah)
Desni far [H7/H1] Toledo (E.O.) DEPO
Akumulator 45Ah/400A S3 (L+ Standardni polovi) BOSCH
TOPTUL Moment ključ 1/4", 6-30nm
TOPTUL Kutni L Torx ključ T10-T50 Set od 9kom ekstra dugi
TOPTUL Set alata 1/2", broj alata: 42, u plastičnoj kutiji
Auto Finesse Verso All Purpouse Cleaner 1000 ml 


Recenzije
Još nema recenzija.