Auto Finesse Caramics Enhancing Shampoo je pH neutralni autošampon sa sadržajem SiO2 idealan za njegu automobila s primijenjenom keramičkom zaštitom.
Caramics Enhancing Shampoo je ekstra koncentrirani, gusti auto šampon sa sadržajem SiO2 koji će svaku keramičku zaštitu održati u savršenom stanju. Šampon Caramics razvijen je za dubinsko čišćenje cestovne prljavštine i povećanje razine sjaja. Zahvaljujući udjelu silicijevog dioksida, također obnavlja sposobnost odvodnje vode i samočišćenja već nanesene zaštite.
Kao i Auto Finesse Lather, Caramics šampon je također obogaćen lubrikantima koji jamče najnježnije pranje.
Caramics Glass Cleaner je ekstra koncentrirani i gust auto šampon (gustoće poput meda) s preporučenim razrjeđenjem od 500:1 do 1500:1 (3 čepa u kanti od 20L).
Kao i svi Auto Finesse proizvodi, Caramics Shampoo je profesionalni proizvod namijenjen naprednim detaljima. No, zahvaljujući visokoj učinkovitosti i jednostavnosti primjene s ovim pripravkom i početnik će postići odlične rezultate.
Ovim šamponom možete ispirati i mat lakove!

Desni blatobran Renault Laguna II (-2005)
Motorno ulje CASTROL EDGE TD 1L
MOTIP Plavi Autolak u spreju 400ml MIDNIGHT INDIGO P. 2C Kôd boje 8J5 / 8L2
MOTIP Crveni Autolak u spreju 400ml ROUGE NACRE MET. 2C Kôd boje 783
MOTIP Bijeli Autolak u spreju 400ml BLANCO ALPINO Kôd boje 025
Vijak kotača M12x1,25 50mm
AkzoNobel autolak u spreju 400ml BMW (Milano Beige (Primer))
MOTIP Crni Autolak u spreju 400ml BLACK Kôd boje 0CE / 0F5 / ZAM / YAY / 1SC / 21F
MOTIP Crveni Autolak u spreju 400ml Odgovara originalnom dijelu u boji ROJO TORNADO 2C Kôd boje G2G2 Kôd boje LY3D Kôd boje Y3D / 9M9M / S3H / 018
MOTIP Srebrni Autolak u spreju 400ml GRIS COOL SILVER MET. 2C Kôd boje KTS Kôd boje M09S
Auto Finesse Eradicate Engine Degreaser 1000 ml
Auto Finesse Avalanche Snow Foam 1000 ml 


Recenzije
Još nema recenzija.