TECTANE Den Braven Cink sprej 400ml je visokokvalitetno antikorozivno sredstvo u spreju namijenjeno za trajnu zaštitu čeličnih površina. Djeluje kao “hladna galvanizacija”, pružajući iznimnu katodnu zaštitu od hrđe.
Osnovni opis i namjena
Ovaj sprej stvara zaštitni film bez pora na metalnoj površini. Koristi se za sve vrste čeličnih podloga koje zahtijevaju dugotrajnu i pouzdanu zaštitu od korozije.
Ključne značajke i prednosti:
-
Visok udio cinka: U suhom stanju, film obično sadrži preko 90% čistog cinka. Cink osigurava katodnu zaštitu, što znači da se on troši prije samog čelika, čime sprječava širenje hrđe čak i ako je premaz blago oštećen.
-
Popravak pocinčanih slojeva: Idealno je sredstvo za popravak oštećenih slojeva cinka na pocinčanim dijelovima.
-
Zaštita nakon obrade: Nanosi se na mjesta koja su obrađena mehaničkim putem, a gdje je uklonjen originalni zaštitni sloj:
-
Nakon bušenja, rezanja, brušenja ili savijanja.
-
Na zavarima i rezovima.
-
-
Temperaturna otpornost: Premaz je otporan na temperature do +300 °C.
-
Ostale karakteristike:
-
Brzosušeći.
-
Ima visoku adheziju (prianjanje) na sve metalne materijale.
-
Može se bojati (preko njega se mogu nanositi drugi lakovi i boje).
-
Može se koristiti i kao vodljivi međusloj pri točkastom zavarivanju.
-
Razlika između “Cink spreja” i “Cink-Alu spreja”
Den Braven u ponudi ima i sličan proizvod, Cink-Alu (Zink-Alu) sprej, a glavna razlika je u sastavu i temperaturnoj otpornosti:

Akumulator 44Ah/440A S4 (D+ Standardni polovi) BOSCH
Akumulator 70Ah/640A S3 (D+ Standardni polovi) BOSCH
Guma za Cross/enduro guma 70/100-17 MICHELIN STARCROSS 5 SOFT
LED rotirka bljeskalica 12-24V 18x1W narančasta s nosačem PROFI
Desni blatobran Renault Laguna II (-2005)
Reflektirajuća traka Žuta 50m širina 50mm
Bežična kamera s 7" LCD-om
Gumeni tepisi AUDI A6 2011- / AUDI A7
Posuda za ulje 50L SONIC
Gumeni tepisi AUDI A3 2003-2011
Stražnja stranica Golf V desna 5vrata
LIQUI MOLY SchneidOl Ulje za rezanje i bušenje 400ml 


Recenzije
Još nema recenzija.